דוד מימוני - מאלף כלבים 054-2233131

אילוף בתנאי פנסיון

אילוף בתנאי פנסיון / פנסיון ביתי – היכן זה מתבצע?

בבית פרטי עם חצר גדולה מתוחמת ומרופדת בכר דשא. מקום נהדר למשחק ורביצה , 2 טיולים יומיים, שעת משחק, תרגולים, מקום מוצל, הקפדה על מים ומזון טריים, ושעות האכלה קבועות. קיימת חצר גדולה לכלבים שמסתדרים ביחד, כלבים שלא מסתדרים עם אחרים יצאו לחצר בנפרד לביטחונם ולביטחון שאר הכלבים בפנסיון.

היתרון הגדול באילוף פנסיוני הוא שהכלב מתרגל בצורה יומיומית (מספר פעמים ביום) את כל פקודות המשמעת ע"י צוות מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הכלבנות.

למי מתאים אילוף בתנאי פנסיון?

לכל מי שאין לו זמן לתרגל עם הכלב בצורה יומיומית ובכל זאת חשוב לו להקנות לכלב משמעת בסיסית אשר תלווה אותו למשך חייו ותיצור תקשורת מתגמלת והבנה הדדית.

האם הכלב יקשיב לי אחרי שהוא יחזור מאילוף בפנסיון?

בטח!, הכלב ידע לבצע פקודות ע"י כל מי שידע "להפעיל אותו" לפי הנחיותינו, כמו כן יש אפשרות ללמד את הכלב את הפקודות במגוון שפות (עברית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, רוסית ועוד) למקרה שרוצים שהכלב ידע לבצע פקודות רק ע"י בני הבית.

חשוב לציין שלאחר אילוף בפנסיון אנו נפגש איתכם בסביבה הטבעית של הכלב לוודא שהכלב מבצע את כל הפקודות אשר אותם הוא למד במהלך שהותו אצלנו.

האם הכלב שלי יזכור אותי אחרי מספר שבועות באילוף בתנאי פנסיון?

בוודאי! הכלב יודע לזהות בצורה מדהימה את בעליו גם לאחר זמן ארוך מאוד, יחד עם זאת אנו ממליצים שתגיעו אלינו אחת לשבוע לתרגל יחד איתנו את העבודה עם הכלב.

שימו לב!

*לא מקבלים כלבים ללא תיעוד חיסונים בתוקף.
*טיפול נגד פרעושים וקרציות לפני ההגעה הינו חובה.
*אופציה לאילוף בזמן השהות בפנסיון.
*ישנה אופציה של איסוף והחזרת הכלב מבית הלקוח.

*לא מקבלים כלבות בזמן יחום.

הטיפול בכלבים נעשה ע"י צוות מקצועי בעל וותק וניסיון רב בתחום הכלבנות
חברתנו נותנת שירות באזור – בית שמש ירושלים ובישובי מטה יהודה (איזור השפלה)

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

054-2233131
ENGLISH – 054-2233392