נעים להכיר.

דוד מיימוני בן 30 נשוי לדקלה אב לאברהם, בעלים של חברת WOOF DOGS Israel ומאלף כלבים הוא מתגורר בעיר בית שמש מגיל 4,  שירת בחיל ההנדסה וביצע עם הגדוד מעצרים ומבצעים בעזרת כלבי יחידת עוקץ, שם נחשף לכלבים יעודיים כמו כלבי טרור, אמל”ח, חנ”מ וכו’

(לפני שנים אחדות חזר דוד בתשובה וכיום הוא עובד ולומד תורה. מעבר לכך- )כיום הוא מאלף כלבים, שהם אהבתו הגדולה מאז ימי ילדותו, כשגדל בבית חובב בעלי חיים. במהלך השנים הפך למקצוען בתחום וזאת לאחר שהתוודע לכך שבארץ מומתים מידי חודש בין 8,000-10,000 כלבים ובעולם כולו נהוג להמית כלבים במספר גבוה בהרבה. הוא חקר ומצא שהסיבה העיקרית לכך היא התנהגות אגרסיבית של כלבים.

אחיו הגדול, שי, היה כלבן בצה”ל וכיום הוא בעלים של חברת WOOF DOGS USA , שנחשבת לאחת הגדולות והמוכרות בפלורידה. שי האח מעביר הרצאות וסדנאות במדינות שונות בעולם ועובד בתחום ההתנהגות ואילוף הכלבים עם סוכנויות ממשלתיות. דוד למד והתמקצע בתחום. הוא החליט לפתוח סניף של חברת WOOF DOGS בארץ. כאשר הוא הוכשר ב-2008 בארה”ב כמאלף כלבים ומומחה לפתרון בעיות התנהגות.

דוד יוצא לסמינרים והשתלמויות מקצועיות כל מס’ חודשים לארה”ב, ולכן תמיד נשאר מעודכן בכל נושא הכלבנות המתחדשת בארץ ובעולם. יש לו סיפוק מאוד גדול מהעבודה, משיפור בהתנהגות הכלבים ומהזכות לעסוק בתחום מועיל לכלבים ובעליהם, שהוא גם התחום האהוב עליו.

שלבי עבודתו בנויים מכך שהוא פוגש תחילה את הכלב והבעלים ומאתר את הבעיות בכלב, בבעלים ובקשר בניהם. “הרבה מאוד מהבעיות של הכלבים מקורן בבעלים, שאינם מודעים לכך” הוא אומר.

דוד מומחה לכל סוגי הכלבים, עם כל בעיות ההתנהגות. חברת WOOF DOGS Israel עוזרת למעל 15 ארגונים ללא מטרות רווח. לדבריו, אין כלב שלא ניתן לשיקום, בטיפול ואילוף נכונים-כל כלב יהפוך למאוזן ונוח יותר.

התחל צ'אט ווצאפ
1
צריך עזרה? אנחנו ממש כאן!
שלום וברוכים הבאים ל Woof dogs israel 🙂
אנחנו כאן כדי לתת לך מענה באופן המהיר ביותר בווצאפ, קליק ואנחנו איתך.
דילוג לתוכן