שיעורים פרטיים

בכדי להשיג את התוצאה הטובה והמקצועית ביותר אנו ניפגש אתכם לפגישת יעוץ ואבחון בבית הלקוח, בפגישה זו אנו נאבחן את הכלב ונאתר את בעיות ההתנהגות שלו, ובנוסף נבחן את הקשר בין הבעלים לכלב ובכך נוכל לבנות פרוטוקול עבודה אישי ומדויק.

מה הגיל המומלץ להתחיל אילוף?

חשוב מאוד להתחיל באילוף הבסיסי של הכלב לפני שלב הבגרות מכוון ש: עד גיל 4 חודשים זה נקרא “התקופה הקריטית” בזמן הזה הכלב לומד להתמודד עם מה שהוא עתיד לפגוש בחיים ולכן מומלץ לחשוף את הכלב בצורה מבוקרת והדרגתית לכלבים ולחיות אחרות,רעשים,מכוניות, מקומות שונים ואפילו משטחי קרקע שונים, אנשים שונים במראה צבע מין ומוצא וכמובן ילדים ותינוקות.

כדאי לדעת שרוב הבעיות בכלבים בוגרים יכלו להימנע בשלב הגורות!!

הגיל המומלץ לתחילת האילוף הוא בין 8 שבועות ועד לגיל 6 חודשים. אין זה אומר שאם הכלב גדול יותר לא ניתן לאלף אותו אולם במרבית המקרים עבודת האילוף תהיה מעט מורכבת יותר, מכוון שהכלב לומד התנהגויות לא רצויות שעלולות לגרום לנו בעיות בתקשורת עם הכלב.

למה אני צריך אילוף?

נכון שזה נורא כיף לתת לכלב לעשות מה שבא לו. אנו נהנים מלראות את הכלב משחק, חוקר,רץ ומשתולל. יחד עם זאת יש מקרים שבהם נרצה לתקשר עם הכלב כך שיבין אותנו וימלא אחר פקודות בסיסיות וזו בדיוק מטרת האילוף הבסיסי – לייצר “ארגז כלים” המאפשר לבעלי הכלב לתקשר עם הכלב באופן מיטבי.

יש לזכור שהכלב שחי איתנו בבית בעבר הרחוק חי בטבע בלהקת זאבים ולכן חלק ניכר מהיצרים נשארו בו מאז ועד היום, חוסר הבנה בצרכיו ויצריו של הכלב יכולה לגרום לנו לתסכול ואכזבה במקום לתקשורת מתגמלת ומלאת סיפוק מהחבר הטוב ביותר שלנו.

שיעור אילוף פרטי זה הכל.

אם גם אתה רוצה תקשורת טובה בינך לחבר שלך זה הזמן להשאיר לנו פרטים

התחל צ'אט ווצאפ
1
צריך עזרה? אנחנו ממש כאן!
שלום וברוכים הבאים ל Woof dogs israel 🙂
אנחנו כאן כדי לתת לך מענה באופן המהיר ביותר בווצאפ, קליק ואנחנו איתך.
דילוג לתוכן