קורס אילוף כלבים מחיר

לא מעטים מחפשים אחר קורס אילוף כלבים מחיר ובעוד שברור שהאהבה לכלב יכולה להיות אינסופית, זה לא אומר שהיא צריכה להיות יקרה. בחיפוש פרטים על המחיר אפשר לראות פערים שונים כשאלו נובעים ממקום האילוף, ההכשרה שבתהליך ואורך הקורס.

מה חשוב לבדוק לפני שבודקים מחיר לקורס אילוף כלבים

רגע לפני ההתמקדות במחיר חשוב לשאול מספר שאלות. כמה שווים חיים רגועים עם הכלב? הליכה ללא חשש? בילוי בפארק הכלבים בלי לדאוג לשאר הכלבים? אי אפשר לשים על זה מחיר אך חשוב להבין כי קורסים שונים מלמדים מיומנויות שונות ומחלקם אפשר לא רק ללמוד כיצד לאלף את הכלב אלא לאלף כלבים ולהפוך את האהבה הגדולה למקצוע.

מה המחיר של קורס אילוף כלבים

רגע לפני שנוכל לבדוק את המחירים חשוב להבין כי במדינת ישראל ישנם למעלה מחצי מיליון כלבי בית (כלומר שחיים בבתים). המודעות לצורך באילוף עלתה והיום אפשר לגשת לאילוף פרטי 1:1, להצטרף לקבוצת אילוף ולאמן את הכלב להיות כלב עבודה. כמה כל זה עולה? כמו תמיד, זה תלוי.

  • שיעור אילוף פרטי יכול לעלות כמה מאות שקלים (לרוב החל מ-250 ש״ח) לכל שעה משותפת כאשר תלוי האם האילוף מתבצע בבית הלקוח או בסביבת המאלף.
  • קורס קבוצתי לאילוף גורים (אילוף בסיסי) יכול לנוע בין 1,000 ש״ח ל-2,000 ש״ח ולעתים יותר, תלוי באורך הקורס, המאלף והאזור בארץ כמובן.
  • קורס אילוף קבוצתי מתקדם מתאים לאלו שכבר עברו את השלב הראשוני ויודעים פקודות ראשונות והעלות יכולה להיות זהה לקורס אילוף גורים רק להעניק ידע מתקדם.
  • אילוף כלבים בפנסיון יכלול בתוכו את עלות השהות בפנסיון והמחיר יכול להתחיל ב-4,000 ש״ח ולעלות עוד כמה אלפי שקלים, תלוי במיקום ובתנאי הפנסיון.
  • אילוף כלב עבודה וביטחון הוא אילוף מתקדם מאד אשר דורש ידע רב וניסיון והוא יכול לעלות גם 15,000 ש״ח לאילוף של כלב יחיד.

מה המחיר של קורס אילוף כלבים למאלפים?

קורס אילוף כלבים המיועד למאלפים לעתיד אינו מתמקד רק בנושא אחד. הוא מקיף, נותן ידע רב על חיי הכלב, שיטות אילוף שונות וכולל לימוד תיאורטי לצד לימוד מעשי. כמו כן הקורס מעניק כלים לעבודה המקצועית בעתיד ומסייע לבוגרים להשתלב בשוק העבודה. קורס זה יכול לשמש את בעלי הכלבים ולעזור ליצור בניהם הרמוניה אך הוא נותן כלים לעבודה מעשית.

מחיר של קורס מסוג זה הוא כמובן גבוהה וזאת בשל אורך הקורס, החומר המעמיק שהוא מציע וההשקעה של הצוות. עם זאת ברור כי בבדיקת פרטים על קורס אילוף כלבים מחיר צריך להביא בחשבון את מה שאפשר לעשות איתו. למשל, אם הקורס מאפשר לבצע אילוף כלבי עבודה וכל אילוף שכזה יכול להיות שווה ערך למעל 10,000 ש״ח ההחזר יכול להיות מהיר מאד.

לא מספיק לחפש בגוגל - קורס אילוף כלבים מחיר

בבחינת הקורס יש לבדוק כמה הוא עולה (אין ספק כי הדבר חשוב) אך גם מה הוא נותן. יש לשאול אילו נושאים הוא מקיף, כמה שעות לימוד נכללות במסגרתו ומהי שיטת הלימוד. במיוחד לאלו שרוצים להתעמק בתחום ואלו שרוצים להפוך למאלפים, היכולת לקבל מענה מקיף חשוב ולכן יש למצוא קורס שעוסק ביסודות האילוף ולצד זאת גם בנושאים מורכבים יותר כמו טיפול בבעיות התנהגות, אילוף כלבי עבודה ופרקטיקה.

לצד הנושאים השונים יש לבדוק מהי דרך הלמידה ואיך מועבר הקורס. היום נוח מאד ללמוד באופן דיגיטלי כשהקורס זמין מכל מקום אך כשמדובר על קורס אילוף כלבים אי אפשר לוותר על העבודה המעשית ויש לבדוק כמה שעות מעשיות נכללות בקורס והיכן הן נלמדות.

שאלות נפוצות על מחיר קורס אילוף כלבים

1- בחינת תכנית הלימודים

2 -שיטות האילוף הנלמדות

3- הסמכות וידע

4- הפניות והמלצות

5- שיטת הלימוד

לקריאה בהרחבה כנסו עכשיו לאתר!

התשובה? זה תלוי. במאמר זה נבחן מהי הדרך הנכונה ביותר לאלף וכיצד למצוא את הקורס המומלץ ביותר לכלב.

קורס כלבי עבודה וביטחון עם דוד מיימוני - WOOF DOGS Israel
תקשורת טובה זה הכל.

אם גם אתה רוצה תקשורת טובה בינך לחבר שלך זה הזמן להשאיר לנו פרטים

התחל צ'אט ווצאפ
1
צריך עזרה? אנחנו ממש כאן!
שלום וברוכים הבאים ל Woof dogs israel 🙂
אנחנו כאן כדי לתת לך מענה באופן המהיר ביותר בווצאפ, קליק ואנחנו איתך.
דילוג לתוכן